W mediach społecznościowych można promować niemal wszystko: ludzi, idee, imprezy, ale przede wszystkim produkty i usługi. Dlatego to znakomite miejsce dla firm, które chcą dotrzeć do nowych klientów.

Dziś konsumentów zastępują prosumenci, więc jeśli chcesz podbić rynek, musisz wchodzić w dialog z odbiorcami Twoich produktów lub usług, a social media idealnie się do tego nadają.

Tutaj wszyscy mają równe szanse, bo nie liczy się budżet, ale pomysł. Żeby odnieść sukces w mediach społecznościowych, trzeba jednak najpierw zrozumieć ich specyfikę i dobrze poznać narzędzia, które oferują, a potem zaplanować przemyślaną strategię komunikacji.

Pamiętaj, że kiepski fanpage działa wizerunkowo gorzej niż jego brak! Dlatego, jeśli nie wiesz, jak go dobrze poprowadzić, zwróć się do nas!

Facebook, Twitter, Instagram czy YouTube nie mają przed nami tajemnic. Wiemy, jak wykorzystywać ich potencjał promocyjny i reklamowy.

Mamy tę przewagę nad innymi, że jesteśmy agencją dziennikarską i interaktywną, więc w naturalny sposób łączymy umiejętność redagowania angażującej treści z wiedzą o internecie i panujących w nim trendach.

To unikalne zestawienie sprawia, że skutecznie prowadzimy komunikację w mediach społecznościowych nawet dla najbardziej wymagających klientów.

DLACZEGO WARTO ZDAĆ SIĘ NA NAS?

prowadzenie stron internetowych leszno
  • Potrafimy szybko pozyskiwać fanów, wzbudzać ich zaangażowanie oraz zbierać przydatne dla Twojej firmy informacje o osobach, które budują społeczność wokół danej marki.
  • Gwarantujemy przemyślane i zgodne z przyjętą strategią działania, nieszablonowe pomysły oraz wysoki poziom obsługi.
  • Tworzone przez nas posty są redagowane przez zawodowych dziennikarzy z kilkunastoletnim doświadczeniem w najlepszych polskich redakcjach.
  • Publikowane treści ilustrujemy celnie dobranymi przez naszych grafików zdjęciami, obrazami i wykresami.
  • Nasi moderatorzy stale monitorują firmowy profil, dbając o dobrą interakcję z fanami. Pilnują nie tylko jakości dyskusji, ale także wyłapują potencjalne sytuacje kryzysowe.
  • Umiemy radzić sobie z gniewem internautów i inwazją spamerów oraz oczerniającym działaniem konkurencji.

CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

KONTENT

Profesjonalnie redagujemy i tłumaczymy treść

Oferujemy usługi dziennikarskie i copywriterskie na najwyższym poziomie.

SEO/ SEM

Poprawiamy widoczność stron firmowych w wyszukiwarkach

Dzięki nam Twoja strona osiągnie wysokie i stabilne pozycje na kluczowe dla Twojego biznesu frazy.

SOCIAL MEDIA

Budujemy internetową społeczność wokół Twojej marki
Wiemy, jak wykorzystywać potencjał promocyjny i reklamowy social mediów!

HOSTING

Wydajne i stabilne serwery na każdą kieszeń!

Jeśli zlecisz nam wykonanie strony, pierwszy rok hostingu dostaniesz gratis!