W internecie obecni jesteśmy od czasów kultowego numeru 0202122, ale własną firmę założyliśmy w 2005 roku z niechęci do pracy na etacie lub w korporacji. Chcieliśmy się rozwijać według własnego pomysłu, więc stworzyliśmy miejsce pracy naszych marzeń.

Początkowo działaliśmy pod nazwą „Agencja Dziennikarska Pruchniewicz Press” i skupialiśmy się na dostarczaniu artykułów oraz zdjęć do gazet i serwisów internetowych.

Firma jednak szybko się rozwinęła. Pojawili się nowi ludzie, którzy dali nowe możliwości. Dzięki nim rozszerzyliśmy zakres naszej działalności i zmieniliśmy nazwę na NewsNet. Zaczęliśmy tworzyć strony  i sklepy internetowe, a naszą specjalnością stały się projekty na styku prasy i internetu, czyli portale informacyjne.

Staliśmy się agencją dziennikarską i interaktywną, a więc połączyliśmy umiejętność redagowania treści z wiedzą o internecie. Dlatego kolejnym naturalnym etapem rozwoju było poszerzenie naszej oferty o e-marketing. Zajęliśmy się content marketingiem, pozycjonowanie stron (SEO/SEM), marketingiem szeptanym (WOMM) oraz prowadzeniem w imieniu marek komunikacji w mediach społecznościowych (social media).

W ciągu ostatniej dekady zebraliśmy ludzi, którzy kochają swoją pracę, bo wiemy, że tylko prawdziwi pasjonaci mogą być profesjonalistami. Kooperujemy też z kilkoma zaprzyjaźnionymi firmami zewnętrznymi. Dzięki temu, rzetelnie i szybko wdrożymy każdy, nawet najbardziej złożony i innowacyjny projekt. Lubimy wyzwania, więc podejmujemy się zadań, którym inni nie potrafili sprostać.

Branża, w której działamy nie ma dla nas tajemnic. Internet to nasz żywioł, a terminowość i kreatywność to znaki rozpoznawcze.

Zaufaj nam i przekonaj się, że praca z nami to przyjemność!

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO I  REFERENCJE!

REFERENCJE

Sprawdź, co sądzą o naszej agencji klienci!

REFERENCJE

Na stronie internetowej można napisać wszystko, ale w referencjach już nie. Dlatego oddajemy głos tym, dla których pracowaliśmy. Ich opinie najlepiej świadczą o jakości naszych usług.

NASZE PORTFOLIO

Zobacz nasze ostatnie realizacje

NASZE PORTFOLIO

Ponad 10 lat doświadczenia, to wiele zrealizowanych projektów. Zobacz nasze ostatnie wdrożenia stron, blogów, sklepów i portali. Pamietaj, że to tylko część tego, co robimy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!


DANE FIRMY

Agencja NewsNet

  • 601-560-994

  • p.pruchniewicz@news-net.pl

  • Ul. Zamenhofa 16/7

    64-100 Leszno

Imię (wymagane)

E-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość