Potrzebujesz profesjonalnie zredagowanych tekstów do swojego portalu, bloga lub serwisu internetowego? Nie wiesz, jak napisać dobry artykuł sponsorowany, poradnik lub przemówienie? Chcesz docierać do nowych klientów poprzez tzw. content marketing, czyli publikowanie atrakcyjnych i przydatnych treści?

Zdaj się na nas. Oferta agencji NewsNet obejmuje usługi dziennikarskie i copywriterskie na najwyższym poziomie.

Mamy 15 lat doświadczenia w pracy redakcyjnej. Pracowaliśmy dla najlepszych polskich gazet i portali (np. Polityka, Onet, Przegląd, Rzeczpospolita). Zredagowaliśmy tysiące informacji, raportów, reportaży, wywiadów, recenzji i felietonów. Za niektóre artykuły otrzymywaliśmy nominacje lub główne nagrody w międzynarodowych konkursach dziennikarskich (np. Parlamentu Europejskiego, Press Clubu).

Jesteśmy znakomitą alternatywą dla etatowych pracowników. Działamy taniej i wydajniej! Potrafimy pracować zdalnie, dopasowując się do trybu funkcjonowania każdej redakcji lub firmy.

Tworzymy autorskie treści oraz omawiamy i kompilujemy – zgodnie z zasadami prawa prasowego i autorskiego – teksty z innych źródeł. Wyszukujemy również i tłumaczymy ciekawe informacje z serwisów zagranicznych.

Tworzone przez nas hasła reklamowe intrygują i mówią odbiorcom dokładnie to, co chcesz im powiedzieć. Omijamy wydeptane ścieżki, chodzimy własnym szlakiem, więc z nami możesz liczyć na oryginalność. Wymyślamy slogany, które trafiają w sedno i na długo pozostają w pamięci klientów!

DLACZEO WARTO NAM ZAUFAĆ?

prowadzenie stron internetowych leszno
  • Mamy na koncie tysiące zredagowanych informacji, raportów, reportaży, wywiadów, recenzji i felietonów. Za niektóre artykuły otrzymywaliśmy nominacje lub główne nagrody w międzynarodowych konkursach dziennikarskich (np. Parlamentu Europejskiego, Press Clubu).
  • Ponad 15 lat doświadczenia w mediach internetowych sprawia, że umiejętnie dopasowujemy kontent (teksty i zdjęcia) do wymagań użytkowników. Wiemy, jak przykuć uwagę internautów
  • Potrafimy pisać tak, by nasze teksty poprawiały pozycjonowanie serwisu w wyszukiwarkach.
  • Duża baza kontaktów pozwala nam sprawnie dotrzeć do wielu ekspertów, komentatorów i rzeczników prasowych. Dlatego działamy szybko i skutecznie.
  • Artykuły redagujemy na wyłączność danej redakcji!
  • Zajmujemy się również zarządzeniem treścią na stronie, moderacją komentarzy i promocją artykułów w ramach serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter).
  • Zaufały nam już m.in. takie redakcje: Onet.pl, Polityka, Rzeczpospolita, Przegląd, Ozon, Fundusze Europejskie, Sekret Zdrowia, Food Forum, Panorama Leszczyńska oraz wiele mniejszych serwisów internetowych o różnej tematyce.

CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

KONTENT

Profesjonalnie redagujemy i tłumaczymy treść

Oferujemy usługi dziennikarskie i copywriterskie na najwyższym poziomie.

SEO/ SEM

Poprawiamy widoczność stron firmowych w wyszukiwarkach

Dzięki nam Twoja strona osiągnie wysokie i stabilne pozycje na kluczowe dla Twojego biznesu frazy.

SOCIAL MEDIA

Budujemy internetową społeczność wokół Twojej marki
Wiemy, jak wykorzystywać potencjał promocyjny i reklamowy social mediów!

HOSTING

Wydajne i stabilne serwery na każdą kieszeń!

Jeśli zlecisz nam wykonanie strony, pierwszy rok hostingu dostaniesz gratis!