Wyszukiwarki stały się głównym miejscem pozyskiwania informacji. Dlatego warto zadbać o jak najwyższe pozycje wśród wyników wyszukiwania na kluczowe dla swojej branży frazy.

Poprawa widoczności w Googlu ma wymierne korzyści finansowe. W wyszukiwarkach obowiązuje zasada: im wyższa pozycja, tym większe zyski! Dobre pozycje podnoszą również prestiż i wiarygodność Twojej firmy.

Niestety, wszelkie badania potwierdzają, że liczy się tylko pierwszych dziesięć wyników wyszukiwania. Jeśli jesteś na dalszych pozycjach, skuteczność Twojej strony drastycznie spada, bez względu na to, jak atrakcyjna jest Twoja oferta.

Dlatego działania SEO (Search Engine Optimization) zwane potocznie pozycjonowaniem, połączone z umiejętnie prowadzonymi kampaniami AdWords, to podstawa sukcesu w internecie.

Pozycjonowanie jest najbardziej opłacalną i skuteczną formą promocji w sieci, ponieważ nie jest postrzegane przez odbiorców jako agresywna forma reklamy i nie irytuje jak np. wyskakujące okienka czy banery, które trudno zamknąć.

Ponadto, informacje znalezione samodzielnie przez potencjalnego klienta, budzą zdecydowanie większe zaufanie niż oficjalne komunikaty reklamowe.

Zatem nie zwlekaj i przebij swoją konkurencję! Dzięki nam Twoja strona osiągnie wysokie i stabilne pozycje  na kluczowe dla Twojego biznesu frazy.

Wycena pozycjonowania zależy od wybranych haseł i aktualnej pozycji witryny. Dlatego określamy ją indywidualnie dla każdego klienta. Wystarczy do nas napisać korzystając z poniższego formularza.

CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

KONTENT

Profesjonalnie redagujemy i tłumaczymy treść

Oferujemy usługi dziennikarskie i copywriterskie na najwyższym poziomie.

SEO/ SEM

Poprawiamy widoczność stron firmowych w wyszukiwarkach

Dzięki nam Twoja strona osiągnie wysokie i stabilne pozycje na kluczowe dla Twojego biznesu frazy.

SOCIAL MEDIA

Budujemy internetową społeczność wokół Twojej marki
Wiemy, jak wykorzystywać potencjał promocyjny i reklamowy social mediów!

HOSTING

Wydajne i stabilne serwery na każdą kieszeń!

Jeśli zlecisz nam wykonanie strony, pierwszy rok hostingu dostaniesz gratis!