Z usług Agencji Dziennikarskiej NewsNet korzystaliśmy ponad 10 lat. Firma opracowała i wdrożyła w tym czasie dla nas dwa portale informacyjne: panorama.media.pl i otopanorama.pl oraz jeden ogłoszeniowy sprzedajwsieci.pl. Powierzyliśmy jej także bieżącą administrację naszymi portalami oraz prowadzenie redakcyjnego konta na Facebooku. Korzystaliśmy również z usług pozycjonowania (SEO). Współpraca układała się pomyślnie. Ustalone obowiązki zawsze były wykonywane rzetelnie i terminowo. Polecam agencję NewsNet jako kompetentnego partnera w e-biznesie.
Robert Lewandowki, Panorama Leszczyńska
Z agencją NewsNet współpracujemy już ponad 5 lat i przeprowadziliśmy kilka projektów. Firma wykonała dla nas trzy portale internetowe: food-forum.pl, polskanafilmowo.pl oraz fundusze-europejskie.pl, a także przygotowywała kontent i zajmowała się administracją serwisów. Korzystamy również z ich hostingu, który działa niezawodnie. Pracownicy agencji mają świetne pomysły, a realizacja zadań jest ekspresowa. Nie ma także problemów z komunikacją, choć agencja działa zdalnie. Praca z tą firmą jest czystą przyjemnością.
Marek Szymański, MJ Media Sp. z o.o.
Agencja NewsNet wykonała dla naszej fabryki sklep internetowy działający pod domeną www.fajne-sofy.pl. Witryna wykonana została w oparciu o system WordPress/WooCommerce. Strona spełnia wszystkie postawione przez nas wymagania. Praca nad serwisem przebiegała zgodnie z harmonogramem i wytycznymi. Firma wykonująca zlecenie dała się poznać jako kreatywny, rzetelny, godny zaufania i elastyczny partner biznesowy. Polecam jej usługi oraz pomysły.
Maciej Czajka, Morel Meble s.c.
Pan Przemysław Pruchniewicz od września 2002 roku do sierpnia 2004 roku był stałym współpracownikiem redakcji Tygodnika „Polityka”. W okresie tym, aktywnie uczestniczył w redagowaniu naszych serwisów internetowych. Współtworzył od podstaw serwis „Europa.onet.pl”. Uczestniczył także w jego codziennych aktualizacjach, pisząc własne artykuły, redagując informacje agencyjne oraz przygotowując przegląd prasy regionalnej i ogólnopolskiej. Czuwał również nad aktualizacją należących do serwisu baz danych.
Powierzone obowiązki redakcyjne wykonywał rzetelnie, systematycznie i terminowo. Jest osobą zdyscyplinowaną, pracowitą i kreatywną, która znakomicie sprawdzała się w sytuacjach wymagających pracy pod presją czasu.
Marek Ścibior, Polityka
Agencja NewsNet współpracowała z portalem Onet.pl w zakresie dostarczania tekstów informacyjnych oraz tłumaczeń artykułów z prasy zagranicznej. Prowadziła także monitoring depesz agencyjnych, regularny przegląd prasy polskiej oraz źródeł polonijnych.
Materiały otrzymywane od Agencji NewsNet publikowane były w serwisie informacyjnym Onet.eu, czyli specjalnym wydaniu portalu dla polskich emigrantów przebywających w Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Współpraca przebiegała bardzo pomyślnie. Agencja dotrzymywała terminów, a sprzedawane teksty były zawsze rzetelnie przygotowane i profesjonalnie zredagowane.
Michał Bonarowski, Onet.pl
Agencja NewsNet wykonała dla naszej firmy stronę internetową www.hurtownia-duet.pl, dostosowaną do urządzeń mobilnych. Współpraca układała się bardzo dobrze. Mogliśmy liczyć na profesjonalne podejście do klienta, fachowe porady oraz błyskawiczną reakcję. Z całym przekonaniem możemy polecić korzystanie z usług agencji NewsNet.
Włodzimierz Wasilewski, Hurtownia Duet
Firma Future Building Company zdecydowała się na wykonanie kolejnej strony, korzystając z usług Agencji NewsNet. Bardzo miła obsługa, dobry kontakt, przystępne ceny. Wszelkie modyfikacje robione są szybko i sprawnie. Agencja prowadzi dla nas również kampanię AdWords i pozycjonowanie. W pełni polecam agencję, jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w biznesie.
Paweł Pruchniewicz, Future Building Company
Agencja NewsNet jest autorem naszej strony internetowej http://zielonetechnologie.pl, która jest funkcjonalna i dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Zlecenie zostało wykonane w krótkim czasie, profesjonalnie i w przystępnej cenie. Potwierdzamy, że agencja NewsNet jest firmą godną polecenia.
Agnieszka Jarecka, Zielone Technologie
Agencja NewsNet aktywnie uczestniczyła w zaprojektowaniu i stworzeniu strony www.bezglutenowamama.pl. Blog działa od trzech lat. Pracownicy Agencji uczestniczą w tym projekcie na każdym kroku, podpowiadając nowe rozwiązania, szybko oraz profesjonalnie reagując na bieżące problemy. Mocną stroną współpracy z agencją jest stały kontakt osobisty, telefoniczny i e-mailowy, kreatywność, terminowość, życzliwość, komunikatywność i przystępne ceny. Polecam agencję jako sprawdzonego partnera w medialnych i internetowych przedsięwzięciach.
Marta Krzyżanowska-Sołtysiak, Bezglutenowa Mama
Z Agencją NewsNet współpracuję od dwóch lat, w zakresie stworzenia oraz prowadzenia dwóch stron internetowych: www.czekoladowypocztylion.com oraz www.hsp-relief.com. Pracownicy agencji profesjonalnie i terminowo zaprojektowali oraz stworzyli obie strony. Życzliwie reagowali na wszelkie pytania i sugestie, dzielili się swoją wiedzą oraz pomysłami. Na każdym etapie byli i są gotowi do edytowania stron. Przy tworzeniu wszelkich przedsięwzięć internetowo-medialnych nadal będę korzystał z usług Agencji NewsNet.
Daniel Sołtysiak, Czekoladowe Pocztówki
Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi Agencji Dziennikarskiej „NewsNet” Przemysław Pruchniewicz z siedzibą w Lesznie. Korzystałem z pomocy ww. podmiotu w zakresie tworzenia firmowej strony internetowej tylewski.pl, oraz realizacji pozostałych czynności temu przedsięwzięciu towarzyszących. Agencja w sposób priorytetowy realizuje potrzeby oraz oczekiwania klienta, przy jednoczesnym poszukiwaniu optymalnych i finalnie zadowalających dla niego rozwiązań. Powyższe wynika niewątpliwie z bogatego doświadczenia w zakresie świadczonych usług, oraz ilości i skali realizowanych zadań. Końcowy efekt pracy Agencji spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez osoby najbliższe oraz klientów, przy jednoczesnej ogromnej satysfakcji samego zainteresowanego – czyli mojej osoby. Z pełną odpowiedzialnością zachęcam do powierzenia swoich wizji oraz planów Agencji. Końcowy efekt Ich pracy na pewno spotka się z Państwa zadowoleniem.
Marek Tylewski, radca prawny

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ FIRMIE I ZOBACZ PORTFOLIO

O NAS

Działamy od ponad 10 lat!

AGENCJA NEWSNET

W sieci obecni jesteśmy od czasów kultowego numeru 0202122. Firmę założyliśmy w 2005 roku. Zebraliśmy ludzi, którzy naprawdę kochają to, co robią, bo tylko prawdziwi pasjonaci mogą być profesjonalistami.

NASZE PORTFOLIO

Zobacz nasze ostatnie realizacje

NASZE PORTFOLIO

Ponad 10 lat doświadczenia, to wiele zrealizowanych projektów. Zobacz nasze ostatnie wdrożenia stron, blogów, sklepów i portali. Pamietaj, że to tylko część tego, co robimy!